Przejdź do treści

Komputery stacjonarne

112 produktów
Italian Design Modelujący pas z efektem turmalinu   szary - Refurbished

Italian Design Modelujący pas z efektem turmalinu szary - Refurbished

Italian Design
100,61 zł
https://www.refurbed.pl
Italian Design Nail Lovers Lampa LED do paznokci   biały - Refurbished

Italian Design Nail Lovers Lampa LED do paznokci biały - Refurbished

Italian Design
148,75 zł
https://www.refurbed.pl
Dell OptiPlex 7070 Micro USFF   Intel 8th Gen   i5-9500T   32 GB   240 GB SSD   Win 11 Pro - Refurbished

Dell OptiPlex 7070 Micro USFF Intel 8th Gen i5-9500T 32 GB 240 GB SSD Win 11 Pro - Refurbished

DELL
2 345,70 zł
https://www.refurbed.pl
Dell OptiPlex 7070 Micro USFF   Intel 8th Gen   i5-9500T   16 GB   1 TB SSD   Win 11 Pro - Refurbished

Dell OptiPlex 7070 Micro USFF Intel 8th Gen i5-9500T 16 GB 1 TB SSD Win 11 Pro - Refurbished

DELL
2 314,72 zł
https://www.refurbed.pl
IBM ThinkCentre M720q Tiny   i5-8500T   4 GB   256 GB SSD   Win 11 Pro - Refurbished

IBM ThinkCentre M720q Tiny i5-8500T 4 GB 256 GB SSD Win 11 Pro - Refurbished

IBM
1 054,67 zł
https://www.refurbed.pl
HP EliteDesk 800 G4 DM   i5-8500T   4 GB   240 GB SSD   2 x DisplayPort   Win 11 Pro - Refurbished

HP EliteDesk 800 G4 DM i5-8500T 4 GB 240 GB SSD 2 x DisplayPort Win 11 Pro - Refurbished

HP
1 311,17 zł
https://www.refurbed.pl
postQuam Italian Design Gold styler keratynowy styler prostownica   czarny/złoty - Refurbished

postQuam Italian Design Gold styler keratynowy styler prostownica czarny/złoty - Refurbished

PostQuam
415,70 zł
https://www.refurbed.pl
HP EliteDesk 800 G4 DM   i5-8500   32 GB   128 GB SSD   2 x DisplayPort   Win 11 Pro - Refurbished

HP EliteDesk 800 G4 DM i5-8500 32 GB 128 GB SSD 2 x DisplayPort Win 11 Pro - Refurbished

HP
1 993,81 zł
https://www.refurbed.pl
IBM ThinkCentre M80q Tiny   i3-10100T   16 GB   1 TB SSD   WiFi 5 + BT 5.1   Win 11 Pro - Refurbished

IBM ThinkCentre M80q Tiny i3-10100T 16 GB 1 TB SSD WiFi 5 + BT 5.1 Win 11 Pro - Refurbished

IBM
2 056,17 zł
https://www.refurbed.pl
Dell OptiPlex 3080 Micro   i5-10500T   16 GB   1 TB SSD   WiFi + BT   Win 11 Pro - Refurbished

Dell OptiPlex 3080 Micro i5-10500T 16 GB 1 TB SSD WiFi + BT Win 11 Pro - Refurbished

DELL
2 595,06 zł
https://www.refurbed.pl
HP ProDesk 600 G6 DM   i3-10300T   32 GB   256 GB SSD   WiFi 5 + BT 5.1   Win 11 Pro - Refurbished

HP ProDesk 600 G6 DM i3-10300T 32 GB 256 GB SSD WiFi 5 + BT 5.1 Win 11 Pro - Refurbished

HP
2 284,96 zł
https://www.refurbed.pl
IBM ThinkCentre M920q Tiny   i7-8700T   8 GB   256 GB SSD   1 x DisplayPort   Win 11 Pro - Refurbished

IBM ThinkCentre M920q Tiny i7-8700T 8 GB 256 GB SSD 1 x DisplayPort Win 11 Pro - Refurbished

IBM
1 548,53 zł
https://www.refurbed.pl
HP ProDesk 600 G4 DM   i5-8500T   4 GB   1 TB SSD   Win 11 Pro - Refurbished

HP ProDesk 600 G4 DM i5-8500T 4 GB 1 TB SSD Win 11 Pro - Refurbished

HP
1 549,58 zł
https://www.refurbed.pl
Fujitsu Siemens Esprimo Q558   i5-8400T   32 GB   2 TB SSD   Win 11 Pro - Refurbished

Fujitsu Siemens Esprimo Q558 i5-8400T 32 GB 2 TB SSD Win 11 Pro - Refurbished

Fujitsu Siemens
2 640,17 zł
https://www.refurbed.pl
Dell OptiPlex 5080 SFF   i5-10500   8 GB   1 TB SSD   Win 11 Pro - Refurbished

Dell OptiPlex 5080 SFF i5-10500 8 GB 1 TB SSD Win 11 Pro - Refurbished

DELL
2 271,26 zł
https://www.refurbed.pl
Apple iMac 2024 M4 8 Core   24"   16 GB   256 GB SSD   niebieski   kompatybilne akcesoria   DE - Refurbished

Apple iMac 2024 M4 8 Core 24" 16 GB 256 GB SSD niebieski kompatybilne akcesoria DE - Refurbished

Apple
5 678,32 zł
https://www.refurbed.pl
HP EliteDesk 800 G4 DM   i5-8500T   4 GB   480 GB SSD   2 x DisplayPort   Win 11 Pro - Refurbished

HP EliteDesk 800 G4 DM i5-8500T 4 GB 480 GB SSD 2 x DisplayPort Win 11 Pro - Refurbished

HP
1 256,19 zł
https://www.refurbed.pl
Dell OptiPlex 7070 Micro USFF   Intel 8th Gen   i5-8500T   32 GB   2 TB SSD   WiFi + BT   Win 11 Pro - Refurbished

Dell OptiPlex 7070 Micro USFF Intel 8th Gen i5-8500T 32 GB 2 TB SSD WiFi + BT Win 11 Pro - Refurbished

DELL
3 653,98 zł
https://www.refurbed.pl
Dell OptiPlex 5070 Micro   i5-9500T   4 GB   500 GB SSD   Win 11 Pro - Refurbished

Dell OptiPlex 5070 Micro i5-9500T 4 GB 500 GB SSD Win 11 Pro - Refurbished

DELL
1 178,03 zł
https://www.refurbed.pl
Dell OptiPlex 7090 SFF   i5-11400   8 GB   128 GB SSD   Win 11 Pro - Refurbished

Dell OptiPlex 7090 SFF i5-11400 8 GB 128 GB SSD Win 11 Pro - Refurbished

DELL
2 319,36 zł
https://www.refurbed.pl
Apple iMac 2024 M4 10 Core   24"   16 GB   256 GB SSD   Szkło nanostrukturalne   srebrny   kompatybilne akcesoria   NL - Refurbished

Apple iMac 2024 M4 10 Core 24" 16 GB 256 GB SSD Szkło nanostrukturalne srebrny kompatybilne akcesoria NL - Refurbished

Apple
8 594,91 zł
https://www.refurbed.pl
IBM ThinkCentre M920q Tiny   i5-8500T   16 GB   1 TB SSD   1 x DisplayPort   Win 11 Pro - Refurbished

IBM ThinkCentre M920q Tiny i5-8500T 16 GB 1 TB SSD 1 x DisplayPort Win 11 Pro - Refurbished

IBM
1 691,72 zł
https://www.refurbed.pl
HP EliteDesk 800 G4 DM   i5-8500T   16 GB   256 GB SSD   1 x DisplayPort   Win 11 Pro - Refurbished

HP EliteDesk 800 G4 DM i5-8500T 16 GB 256 GB SSD 1 x DisplayPort Win 11 Pro - Refurbished

HP
1 521,93 zł
https://www.refurbed.pl
IBM ThinkCentre M720q Tiny   i5-9500T   16 GB   512 GB SSD   2 x DisplayPort   Win 11 Pro - Refurbished

IBM ThinkCentre M720q Tiny i5-9500T 16 GB 512 GB SSD 2 x DisplayPort Win 11 Pro - Refurbished

IBM
1 614,83 zł
https://www.refurbed.pl